Do pobraniaCiekawe stronyPropozycje programowe

6 Drużyna Harcerska "Leśni Tropiciele" im. hm. Józefa Kopcia

Święta

Thumb

Czuwaj!
Znalazłeś się tutaj, bo zapewne zainteresowała Cię nasza drużyna. Spieszymy zatem z kilkoma zdaniami wyjaśnień kto, co, gdzie i dlaczego?
Jak już pewnie zauważyłeś jesteśmy 6 Drużyną Harcerską im. hm. Józefa Kopcia "Leśni Tropiciele" ze Świętej. "Coraz bliżej Święta!" - właśnie tak śpiewała jedna drużyna na rajdzie, gdy nagle zaczęliśmy ich doganiać!
Musicie wiedzieć, że wędrówki leśne a przede wszystkim tropienie to nasza specjalność, co z resztą zdradza nazwa naszej drużyny. Inspiracją do wędrowania po harcerskich szlakach jest nasz bohater. Druh Józek był wielkim miłośnikiem wędrówek oraz przejażdżek rowerowych. Zawsze punktualny, gotowy do działania, niebojący się wyzwań. Naszą drużynę rozpoznasz po czerwonych chustach. Tak, symbolu ciepła harcerskiego ognia i miłości.
Sprawczynią tego, że od 2009 roku spędzamy super czas na zbiórkach i wyjazdach jest phm. Emilia Budnik, a od 2015 roku rolę drużynowej przejęła pwd. Jowita Gała.
Jeżeli w świętych lasach spotkasz grupę młodych ludzi wiedz, że to my i że zawsze możesz do nas dołączyć!
Czuwaj!

Informacje w pigułce:

  • drużynowa: pwd. Jowita Gała
  • email: jowita.gala@zhp.net.pl
  • telefon: *numer telefonu*
  • miejsce zbiórki: salka przy plebanii w Świętej
  • zbiórki: sobota - 10:00 do 12:00

Galeria zdjęć

ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Hufiec ZHP Złotów

Zbyt wąski ekran

Proszę™, obróć ekran swojej komórki
lub włącz widok "komputerowy".